Apteka DOZ

MISJA:

W DOZ PACJENT jest zawsze w CENTRUM UWAGI – otaczamy go najlepszą opieką i służymy profesjonalnym doradztwem. Każdego dnia dbamy o pełną dostępność leków, najlepsze ceny i najwyższą jakość obsługi. Przekraczając oczekiwania naszych Pacjentów wyznaczamy nowe standardy umacniając pozycję lidera w branży i ulubionej apteki milionów Polaków.

WARTOŚCI DOZ:

ROZWÓJ

Poszukujemy innowacyjnych rozwiązań i skutecznie je wdrażamy, aby zawsze być o krok przed konkurencją. Rozwijamy dostępność oraz jakość oferty i usług, aby zapewnić naszym Pacjentom najlepszą opiekę farmaceutyczną w kraju. Dbamy o wymianę wiedzy i doświadczeń oraz stale wzmacniamy kompetencje naszych pracowników, aby mogli rozwijać się razem z naszą firmą. Współdziałając z kontrahentami dążymy do wspólnego rozwoju.

ZAUFANIE

Budujemy relacje w oparciu o uczciwość i szacunek. Dbamy o dostępność i bezpieczeństwo terapii farmakologicznej dla Pacjentów. Jasno określamy cele i zadania, wspieramy siebie nawzajem w codziennej pracy, dbamy o wizerunek firmy budując zaufanie poprzez odpowiedzialne i przejrzyste działania. Jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym, uczciwie i terminowo realizujemy ustalenia.

ZAANGAŻOWANIE

Pracujemy z pasją, konsekwencją i determinacją. Jesteśmy skoncentrowani na realizacji zadań i otwarci na nowe wyzwania. Odpowiadamy na potrzeby naszych Pacjentów poprzez zapewnienie dostępności leków oraz profesjonalne doradztwo. Dbamy o to, aby Pacjent był w centrum uwagi. Angażujemy pracowników w kluczowe dla firmy projekty, inspirujemy ich do działania i nieustannego poszukiwania nowych rozwiązań. Utrzymujemy długotrwałe relacje biznesowe.