Zakupy i rozrywka w jednym, tak wyjątkowym miejscu.

Nowoczesne Centrum, które zostało specjalnie zaprojektowane z myślą o wygodzie klientów. Na dwóch poziomach oferujemy przyjazną atmosferę, gdzie można znaleźć wszystko co sprawia, że zakupy będą zawsze udane. Bogata oferta Centrum daje możliwość dokonania zakupów w markowych butikach, m.in. Big Star, Diverse, H&M, CCC, Orsay, Drogeria Natura, Martes Sport, Giacomo Conti …

Powierzchnia całkowita obiektu wynosi 25 790 m2, a powierzchnia najmu 20 341 m2.

Jednym z licznych atutów Centrum Handlowego Rywal jest również jedyny w mieście multiplex Kina Cinema3D wyposażony w 4 sale kinowe. Ciekawy repertuar, najaktualniejsze premiery filmowe i specjalne promocje to tylko niektóre powody dla których warto się wybrać do naszego kina.

Centrum Handlowe Rywal ma również do dyspozycji klienta bogatą ofertę lokali gastronomicznych. Można się tu rozkoszować w pysznych potrawach z różnych regionów świata. Dla osób po ciężkim dniu proponujemy kawiarnie, w której znajdziecie kawę i pyszne desery.

Warto też śledzić aktualne promocje oraz kalendarz wydarzeń – często organizujemy różnego rodzaju imprezy oraz akcje społeczne. W Centrum Handlowym Rywal można zobaczyć różnorodne występy, pokazy oraz wziąć udział w licznych konkursach. Zapraszamy do odwiedzenia Centrum Handlowego Rywal!

Z pewnością nasza oferta sprawi, że każdy z Państwa znajdzie tu miejsce warte uwagi!

Właścicielem oraz zarządcą Centrum Handlowego Rywal jest INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych www.inbap.com

Inwestycje zrealizowane:

Centrum Handlowe Rywal I, II, III – Biała Podlaska

Centrum Handlowe Hermes – Skarżysko-Kamienna

Galeria Kociewska – Tczew

Galeria Kamienna – Starachowice

INBAG – Bartoszyce

Centrum Handlowe Liwa – Kwidzyn

INBAG – Szamotuły

INBAG – Lubań

Galeria Stela – Cieszyn

Inwestycje w fazie realizacji:

Centrum Handlowe Rywal IV- Biała Podlaska

INBAG – Kraśnik

INBAG – Bogatynia

 

Centrum Handlowe Rywal otwarte jest codziennie w godzinach:

poniedziałek – sobota: 9:00 – 20:00
niedziela: 10:00 – 17:00

Serdecznie zapraszamy na zakupy!