!!! UWAGA PRACA !!! STANOWISKO: ADMINISTRATOR CENTRUM HANDLOWEGO

!!! UWAGA PRACA !!!

STANOWISKO: ADMINISTRATOR CENTRUM HANDLOWEGO

Miejsce pracy: Biała Podlaska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• zarządzanie podległymi pracownikami – m.in. organizacja i nadzór prac konserwacyjnych, remontowych oraz porządkowych

• koordynacja działania serwisów budynkowych oraz nadzorowanie jakości usług m.in. serwis techniczny, serwis sprzątający, ochrona fizyczna

• planowanie wydatków finansowych na przeglądy, remonty i inwestycje w zakresie infrastruktury

• kontrola pracy urządzeń – codzienne sprawdzanie stanu technicznego obiektu

• bieżące diagnozowanie oraz usuwanie usterek

• budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z najemcami oraz rozwiązywanie bieżących problemów zgłaszanych przez najemców

• współpraca z działem marketingu

• archiwizacja dokumentacji

WYMAGANIA:

• obsługa komputera – MS Office, znajomość MS Excel i Outlook

• zdolności organizacyjne i interpersonalne

• prawo jazdy kat.B

• dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

• umiejętność działania pod presją czasu

• samodzielność oraz efektywna organizacja czasu i pracy

• wykształcenie wyższe – preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne

• wysoka kultura osobista

• komunikatywność i otwartość w relacjach z innymi

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Handlowe Rywal Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Białej Podlaskiej ul. Sidorska 83 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.”UWAGA:Aplikacje CV bez tej klauzuli, nie będą brane pod uwagę!

Kontakt:

email: katarzyna.dejneka@inbap.com

tel: 506 075 097