Centrum Handlowe Rywal to przyjazne miejsce zakupów, spotkań i rozrywki, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Na powierzchni 25 790 mkw. znajdują się liczne sklepy, w tym m.in. Empik, Biedronka, Deichmann, CCC, Big Star, Diverse, House, Orsay, Bytom, Ochnik, Martes Sport, 4F oraz dwupoziomowy salon H&M. W galerii mają swoje butiki także znane marki jubilerskie, takie jak YES czy Briju, oraz drogerie: Natura i Hebe. Ponadto Klienci mogą skorzystać z usług banków, operatorów komórkowych, a po udanych zakupach odwiedzić naszą pizzerię. Do ich dyspozycji pozostaje również rozległy parking podziemny.

Dużym atutem centrum jest jedyny w mieście multiplex kina Cinema 3D wyposażony w 4 sale kinowe. Ciekawy repertuar, aktualne premiery filmowe i atrakcyjne promocje to tylko niektóre z powodów, dla których warto wybrać się do naszego kina.

CH Rywal często angażuje się w organizację różnego rodzaju imprez oraz akcji społecznych. Podczas rozmaitych wydarzeń można zobaczyć interesujące pokazy, występy, a także wziąć udział w licznych konkursach.

Jeśli chcesz być na bieżąco z wszelkimi wydarzeniami i promocjami, śledź naszą stronę internetową, Instagram oraz polub nasz fanpage na Facebooku.

Godziny otwarcia:

poniedziałek – sobota: 9:00 – 20:00
niedziela: 10:00 – 17:00

Serdecznie zapraszamy na zakupy!


Właścicielem oraz zarządcą Centrum Handlowego Rywal jest INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych www.inbap.com, posiadający także inne obiekty usługowo-handlowe zlokalizowane na terenie całego kraju.

Inwestycje zrealizowane:

Centrum Handlowe Rywal I, II, III – Biała Podlaska
Centrum Handlowe Hermes – Skarżysko-Kamienna
Galeria Kociewska – Tczew
Galeria Kamienna – Starachowice
INBAG – Bartoszyce
Centrum Handlowe Liwa – Kwidzyn
INBAG – Szamotuły
INBAG – Lubań
Galeria Stela – Cieszyn

Inwestycje w fazie realizacji:

Centrum Handlowe Rywal IV- Biała Podlaska
INBAG – Kraśnik
INBAG – Bogatynia