Cinema 3D

17 Cze 2021

 

Już dziś w Cinema3D kupisz bilety na „Szybkich i wściekłych 9”!

16 czerwca br. Cinema3D rozpoczęła przedsprzedaż biletów na film „Szybcy i wściekli 9”. Już dziś kup bilet i zobacz kolejną część serii z Vinem Dieselem w roli głównej. Film „Szybcy i wściekli 9” wejdzie na ekrany 25 czerwca br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Cinema3D i na www.cinema3d.pl.

Już za kilka dni w salach kinowych Cinema3D widzowie znowu usłyszą ryk silników. To wszystko za sprawą premiery filmu akcji „Szybcy i wściekli 9”, który czekał, żeby pojawić się na wielkim ekranie.

W filmie główny bohater Dominic (Vin Diesel) prowadzi spokojne życie z Letty (Michelle Rodriguez) i ze swoim synem Brianem. Jednak nadal czyhają na niego różne niebezpieczeństwa. W dziewiątej części serii „Szybcy i wściekli” Dominic będzie musiał zmierzyć się z duchami własnej przeszłości. Jego ekipa znów połączy siły, żeby pokonać wroga – doskonałego kierowcę Jacoba Toretto (John Cena), który jest bratem Dominica skłóconym z nim od wielu lat.

Cinema3D właśnie uruchomiła przedsprzedaż biletów na premierowy tydzień 25 czerwca – 1 lipca br. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci oraz przez stronę www.cinema3d.pl Seanse filmu „Szybcy i wściekli 9” są wyłączone z rezerwacji.


CINEMA3D