Cinema 3D

07 październik 2021

Cinema3D rozpoczęła przedsprzedaż biletów na „Diunę”!

8 października br. Cinema3D rozpoczęła przedsprzedaż biletów na „Diunę”. Już dziś kup bilet i zobacz ekranizację bestsellerowej powieści Franka Herberta. Film wejdzie na ekrany 22 października br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Cinema3D i na www.cinema3d.pl.

Film „Diuna” przeniesie widzów w bardzo odległą przyszłość. Pustynna planeta Arrakis, zwana także Diuną, jest jedynym miejscem we wszechświecie skąd wydobywa się melanż – cenną substancję, która nie tylko przedłuża życie, ale również pozwala na podróże międzygwiezdne i zaglądanie w przyszłość. Z rozkazu imperatora Shaddama IV Diuna zostaje oddana w lenno szlachetnemu rodowi Atrydów. Na Arrakis przybywa książę Leto Atryda, lady Jessika oraz ich syn, Paul. Nikczemny ród Harkonnenów nie zamierza jednak oddać tak łatwo planety swoim wrogom. Bo kto włada Diuną, ten włada całym wszechświatem. W rolach główych: Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Zendaya, Jason Momoa, Josh Brolin, Oscar Isaac, Javier Bardem i Denis Villeneuve.

Cinema3D właśnie uruchomiła przedsprzedaż biletów od 22 do 28 października br. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci oraz przez stronę www.cinema3d.pl Seanse filmu „Diuna” są wyłączone z rezerwacji.

 


CINEMA3D