MULTIKINO

21 grudnia o godzinie 19.00 w ramach cyklu filmowego „OFFowe czwartki ze Storytel” w Multikinie widzowie będą mogli zobaczyć „Sok z żuka” z 1988 roku.

Kultowy film „Sok z żuka” powraca na kinowe ekrany! Co ma zrobić para sympatycznych, kochających spokój duchów, kiedy ich dom w Nowej Anglii zostaje zajęty przez młodych nowojorczyków? „Wezwijmy tego Beetlejuice” – decydują. Tak więc kontaktują się z niezależnym pośmiertnym bio-egzorcystą, aby wystraszyć rodzinę. I każdy dostaje więcej niż mógłby się spodziewać. W rolach głównych widzowie zobaczą: Aleca Baldwina, Geenę Davis, Michaela Keatona, Winonę Ryder oraz Jeffrey’a Jonesa.

„Łączy nas miłość do historii”. Pod tym hasłem Storytel i Multikino łączą siły, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich odbiorców. W ramach tej współpracy Storytel oferuje 25% zniżki na bilety do kina. Kody upoważniające do zniżki można pobrać na stronie www.storytel.com/pl/pl/c/offoweczwartki

Projekt „OFFowe czwartki ze Storytel” odbywa się w kinach sieci Multikino w każdy czwartek o godzinie 19.00. Podczas kolejnych projekcji w ramach cyklu widzowie będą mieli okazję zobaczyć: „Chłopców z ferajny” (28.12).

Bilety są do nabycia w kasie kina i na www.multikino.pl.