MULTIKINO

Pięć filmów premierowo w Multikinie!

 

10 lutego w kinach sieci Multikino rozpocznie się walentynkowy weekend! Do kin wejdą: „Heaven in Hell” z Magdaleną Boczarską i Simone Susinna, film „Magic Mike: Ostatni taniec” oraz z okazji 25. rocznicy premiery filmu „Titanic” produkcja Jamesa Camerona powraca na kinowe ekrany w 3D. Ponadto widzowie znajdą w repertuarze horror „Abyzou” i film familijny „Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka”. Bilety są dostępne w kasie kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

 

„Heaven in Hell” to romans w reżyserii Tomasza Mandesa. W filmie Olgę i Maksa dzieli 15 lat różnicy. Ona to kobieta sukcesu, matka dorosłej córki. On – przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami i łapiący każdą chwilę. Los postawił ich sobie na drodze, rozpalił zmysły i uwikłał w płomienny romans. W rolę kochanków, którzy staną przed trudnymi wyborami, wcielili się: Magdalena Boczarska i Simone Susinna. Podczas tegorocznych walentynek na wielkim ekranie będzie można zobaczyć również finałową część filmu o świecie męskiego striptizu „Magic Mike: Ostatni taniec”. W rolę głównego bohatera ponownie wcieli się Channing Tatum, któremu będzie towarzyszyła Salma Hayek.

 

Ważnym wydarzeniem nadchodzącego weekendu będzie powrót na wielki ekran wyreżyserowanego przez Jamesa Camerona melodramatu „Titanic” w 3D! Widzowie ponownie przeniosą się do 1912 roku, gdy brytyjski statek Titanic wyruszy w swój dziewiczy rejs do USA. Na pokładzie emigrant Jack, w którego rolę wciela się Leonardo DiCaprio, przypadkowo spotyka arystokratkę Rose graną przez Kate Winslet. Tę piękną historię miłosną będzie można znowu zobaczyć w kinie z okazji 25. rocznicy premiery filmu.

 

Osoby, które w kinie poszukują dreszczyku emocji polecamy horror „Abyzou”. Owiana posępną legendą, demoniczna istota o imieniu Abyzou w żydowskiej tradycji obwiniana była o powodowanie poronień i śmierć niemowląt. Kierowała się ponoć zawiścią, gdyż sama nie mogła zostać matką. Złą moc sprzed wieków nieświadomie uwalnia główny bohater filmu – Art, gdy próbuje nakłonić swego ojca, ortodoksyjnego Żyda, do sprzedaży domu pogrzebowego. Do rodzinnej kostnicy trafia tajemnicze ciało, w którym zamieszkuje starożytny demon. Przebudzony, skupia uwagę na ciężarnej żonie Arta.

 

Dla najmłodszych kinomanów Multikino przygotowało premierę „Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka”. W piątym aktorskim filmie z serii, nieustraszeni bohaterowie wyruszą na Daleki Wschód, aby z pomocą swojego magicznego wywaru uratować chińską Cesarzową. Główne role w opowieści odegrają Guillaume Canet i Gilles Lellouche, a na ich drodze ponownie staną: władca Rzymu oraz królowa Egiptu, w których wcielili się odpowiednio Vincent Cassel oraz Marion Cotillard. W filmie nie zabraknie również sportowego ducha rodem z Olimpiady, który zapewni gościnny udział piłkarskiej legendy – Zlatana Ibrahimovica.

 

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.multikino.pl.