MULTIKINO

„Kokainowy miś”, „Krzyk 6”, „Zadra” i „Wróżka zębuszka” od piątku w Multikinie!

 

Od 10 marca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo: oparty na faktach film „Kokainowy miś”, horror „Krzyk 6” z Jenną Ortegą, produkcję muzyczną „Zadra” oraz animację „Wróżka zębuszka”. Bilety są dostępne w kasie kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

 

W Multikinie na widzów czeka horror „Krzyk 6”. Po brutalnych zabójstwach, które po raz kolejny wstrząsnęły ich rodzinnym miasteczkiem, czwórka ocalałych bohaterów opuszcza legendarne Woodsboro. Pragną rozpocząć nowy rozdział życia. Przeprowadzają się do Nowego Jorku, dynamicznego, wielkiego miasta pełnego ludzi, które ma im pomóc zapomnieć o mrocznej przeszłości. Jednak Ghostface sprawi, że Nowy Jork mieć będzie jeszcze jeden powód, aby nigdy nie zasypiać. W „Krzyku 6” do swoich ról powracają m.in.: Jenna Ortega, Melissa Barrera, Mason Gooding oraz Courtney Cox.

 

Tego samego dnia do kin wejdzie w „Kokainowy miś” – zainspirowany prawdziwą historią z 1985 roku o katastrofie samolotu handlarza narkotyków, kokainie i niedźwiedziu, który ją zjadł. W filmie wyreżyserowanym przez Elizabeth Banks (Aniołki Charliego) występują: Keri Russell, laureatka nagrody Emmy, Margo Martindale, laureat nagrody Emmy, Ray Liotta , Alden Ehrenreich, Kristofer Hivju, Kahyun oraz debiutant Scott Seiss.

 

Trzecia propozycja to „Zadra” – film muzyczny o młodej raperce, która próbuje wybić się w hip-hopowym świecie zdominowanym przez mężczyzn. To pierwsza polska produkcja o takiej tematyce, bo choć nawiązuje do nurtu stworzonego w filmach „Jesteś Bogiem” i „Proceder”, przedstawia zupełnie nowy rodzaj bohaterki.

 

W ten weekend nie zabraknie również propozycji dla dzieci. Do kin 10 marca wejdzie animacja „Wróżka zębuszka”. Sympatyczna Violetta szkoli się, żeby zostać Wróżką Zębuszką i móc wręczać dzieciom prezenty w zamian za ich mleczne zęby. Niestety mimo szczerszych chęci wciąż oblewa egzaminy, bo jedyne upominki, które potrafi wyczarować to… fioletowe kwiaty. A przed nią najważniejszy, doroczny sprawdzian. Kiedy i ten kończy się porażką, Violetta podkrada innej wróżce magiczny klejnot teleportacji i z jego pomocą przenika do naszego świata. Wszystko po to, by udowodnić niedowiarkom, że może być świetną Zębuszką. Pech chce jednak, że w trakcie lądowania w ludzkiej rzeczywistości skradziony klejnot ulega uszkodzeniu i Violleta traci możliwość powrotu do domu. Na szczęście poznaje Maxie – nową dziewczynkę w mieście, której życie wciąż uprzykrzają dwaj przyrodni bracia. Wkrótce połączone przyjaźnią i mocą zaklęć, dziewczynka i wróżka, zrobią wszystko, by odnaleźć tajny portal do świata magii i ocalić miejską przyrodę, której grozi zniszczenie.

 

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.multikino.pl.