MULTIKINO

Filmowy kwiecień w Multikinie!

 

Kwiecień to wspaniały czas na wyjście do kina i zanurzenie się w filmowym świecie. Na widzów będą czekały między innymi: „Air”, „Dungeons & Dragons. Złodziejski honor”, „Skołowani”, „Czarodziejski flet” oraz „Piękna katastrofa”. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.multikino.pl.

 

Prezentujemy kilka powodów, dla których warto wybrać się do Multikina w kwietniu! Widzowie będą mogli uczestniczyć w pokazach premierowych, przedpremierowych oraz w weekendzie z Coca Cola!  5 kwietnia do kin wejdzie „Air” nagradzanego reżysera Bena Afflecka z Mattem Damonem w roli głównej. Film ukazuje niewiarygodne okoliczności prowadzące do zawiązania przełomowej współpracy między wówczas początkującym Michaelem Jordanem, a nowo powstającym działem koszykarskim koncernu Nike. To partnerstwo, dzięki marce Air Jordan, zrewolucjonizowało świat sportu i współczesną kulturę. 9 i 10 kwietnia odbędą się przedpremierowe pokazy komedii pozytywnie romantycznej „Skołowani” – polskiej wersji historii, która podbiła serca widzów najpierw we Francji, a później w kolejnych krajach na całym świecie. To pełna uroku opowieść o spotkaniu Maksa – wiecznego „Piotrusia Pana” i przebojowej Julii. W rolach głównych Agnieszka Grochowska i Michał Czernecki. Druga przedpremierowa propozycja to film „Dungeons & Dragons. Złodziejski honor”, który przenosi bogaty świat i zabawnego ducha legendarnej gry na duży ekran w pełnej akcji przygodzie. Obie produkcje trafią do kin premierowo 14 kwietnia.

 

12 kwietnia do kin wejdzie „Egzorcysta papieża”. To historia o włoskim księdzu Gabrielu Amorth, który przeprowadzał egzorcyzmy dla Watykanu. W roli Amortha widzowie zobaczą Russella Crowe.
Autorami scenariusza są: Evan Spiliotopulos („Sanktuarium”), R. Dean McCreary oraz Chester Hastings. Natomiast 14 kwietnia, poza „Skołowanymi” oraz „Dungeons & Dragons. Złodziejski honor”, w repertuarze wybranych kin sieci Multikino znajdą się: film fantasy „Renfield” z Nicolasem Cagem w roli Drakuli oraz „Bezmiar” z Penelope Cruz.

 

Widzowie, którzy między 14 a 16 kwietnia wybiorą się do Multikina mogą skorzystać z weekendu z Coca Colą! Klienci kupujący duży zestaw z Coca Colą otrzymają voucher, który od 1 do 31 maja będą mogli wymienić na bilet na dowolny film z repertuaru sieci Multikino.

 

Horror „Martwe zło: Przebudzenie” oraz musical „Czarodziejski flet” wejdą do kin 21 kwietnia. Natomiast 28 kwietnia premierę ma „Piękna katastrofa” – ekranizacja pełnego humoru i namiętności bestsellera, który podbił serca milionów fanów na świecie. W filmie Travis jest dokładnie tym, z kim świeżo upieczona studentka Abby nie chce mieć do czynienia. Noce spędza, walcząc w nielegalnych walkach bokserskich, a dni upływają mu na podrywaniu studentek z kampusu. Ale Abby jest odporna na jego zaloty. Zaintrygowany jej nieprzystępnością, Travis proponuje Abby zakład: Jeśli przegra kolejną walkę, na miesiąc wyrzeknie się seksu. Jeśli zaś wygra, Abby będzie musiała na miesiąc z nim zamieszkać. Travis nie podejrzewa nawet, że wkrótce na jaw wyjdzie mroczna przeszłość dziewczyny, która może ich niespodziewanie do siebie zbliżyć.

 

Szczegółowy repertuar oraz więcej informacji na temat filmów znajduje się na stronie www.multikino.pl. Zachęcamy również do słuchania podcastu „Do zobaczenia w Multikinie” https://open.spotify.com/show/2BVhWOgIaQP3PkCSDWfwTc, w którym w cyklu „Kanapa Knapa w Multikinie” są dostępne rozmowy z odtwórcami głównych ról w filmach, które można oglądać w Multikinie.

 

Bilety na premierowe i przedpremierowe seanse można nabyć w kasie kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.