MULTIKINO

„Hallelujah: Leonard Cohen, A Journey, A Song” w ramach OFFowych czwartków ze Storytel w Multikinie

 

25 maja o godzinie 19.00 w ramach cyklu filmowego „OFFowe czwartki ze Storytel” w Multikinie widzowie będą mogli zobaczyć „Hallelujah: Leonard Cohen, A Journey,A Song” i spojrzeć na życie piosenkarza i autora tekstów Leonarda Cohena przez pryzmat jego międzynarodowego hitu „Hallelujah”.

 

„Hallelujah: Leonard Cohen, A Journey, A Song” to dokument muzyczny. Ballada, którą nasze dzieci doskonale znają ze Shreka, wcześniej podzieliła los wielu niekwestionowanych arcydzieł świata: początkowo ją odrzucono, a teraz jest znana na całym świecie. Ten kinowy dokument muzyczny opowiada nie tylko historię samego Leonarda Cohena, kanadyjskiego poety i barda, ale przede wszystkim jego chyba najbardziej znanego utworu: Hallelujah. Skomplikowane dzieje tej ballady zainteresują na pewno polskich fanów i fanki Cohena. W filmie pokazano niepublikowane dotąd materiały, w tym nagrania, wywiady, notatki, pamiętniki. Udokumentowano też cały proces tworzenia Hallelujah. Pokazano drogę, jaką przebył ten utwór, by stać się obecnie kultową kompozycją. Podczas seansu widzowie usłyszą wiele różnych wykonań Hallelujah.

 

„Łączy nas miłość do historii”. Pod tym hasłem Storytel i Multikino łączą siły, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich odbiorców. W ramach tej współpracy Storytel oferuje 25% zniżki na bilety do kina. Kody upoważniające do zniżki można pobrać na stronie www.storytel.com/pl/pl/c/offoweczwartki

 

Projekt „OFFowe czwartki ze Storytel” odbywa się w kinach sieci Multikino w każdy czwartek o godzinie 19.00. Podczas kolejnej projekcji w ramach cyklu widzowie będą mieli okazję zobaczyć film „Houria” (1.06).

 

Bilety są do nabycia w kasie kina i na www.multikino.pl.