MULTIKINO

Mój sąsiad Adolf” w ramach „OFFowych czwartków ze Storytel” w Multikinie

29 czerwca o godzinie 19.00 w ramach cyklu filmowego „OFFowe czwartki ze Storytel” w Multikinie widzowie będą mogli zobaczyć komediodramat „Mój sąsiad Adolf”.

„Mój sąsiad Adolf” przeniesie widzów do Kolumbii w 1960 roku. Polsky (David Hayman), samotny i zrzędliwy ocalony z Holocaustu, mieszka w odległej kolumbijskiej wsi. Spędza dni na grze w szachy i pielęgnowaniu swoich ukochanych krzewów róż. Pewnego dnia, gdy tajemniczy starszy Niemiec (Udo Kier) wprowadza się do domu obok, Polsky zaczyna podejrzewać, że jego nowy sąsiad to… Adolf Hitler. Jako że nikt mu nie wierzy, rozpoczyna prywatne śledztwo. Jednak aby zdobyć informacje, będzie musiał zbliżyć się do swojego sąsiada bardziej, niż by tego chciał – tak blisko, że dwójka mogłaby prawie się zaprzyjaźnić. Gdyby tylko pierwszy nie podejrzewał drugiego o zbrodnie na ludzkości.

„Łączy nas miłość do historii”. Pod tym hasłem Storytel i Multikino łączą siły, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich odbiorców. W ramach tej współpracy Storytel oferuje 25% zniżki na bilety do kina. Kody upoważniające do zniżki można pobrać na stronie www.storytel.com/pl/pl/c/offoweczwartki

Projekt „OFFowe czwartki ze Storytel” odbywa się w kinach sieci Multikino w każdy czwartek o godzinie 19.00. Podczas lipcowych projekcji w ramach cyklu widzowie będą mieli okazję zobaczyć: „Nostalgia” (6.07), „Ostatni Wiking” (13.07), „Mechaniczna pomarańcza” (20.07) oraz „Jeanne Dielman, Bulwar Handlowy, 1080 Bruksela” (27.07).

Bilety są do nabycia w kasie kina i na www.multikino.pl.