MULTIKINO
Już dziś kupisz bilety na „Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One”!

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na „Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One”. Film z Tomem Cruisem wejdzie do kin 14 lipca! Bilety już są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.
Siódma część popularnej serii powraca do kin 14 lipca 2023r. Po raz kolejnym reżyserem filmu z serii Mission Impossible jest Christopher McQuarrie.

W „Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One”, Ethan Hunt (Tom Cruise) i jego zespół IMF rozpoczynają swoją najniebezpieczniejszą misję. Są na tropie nowej, przerażającej broni, która zagraża ludzkości. Muszą zdążyć zanim broń wpadnie w niepowołane ręce. Stawką jest kontrola nad przyszłością i losami świata. Kiedy mroczne siły z przeszłości Ethana zbliżają się, rozpoczyna się śmiertelny wyścig dookoła globu. W obliczu tajemniczego, wszechpotężnego wroga Ethan jest zmuszony uznać, że nic nie ma większego znaczenia niż jego misja – nawet życie tych, na których mu najbardziej zależy.
Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na pokazy premierowe od 14 do 16 lipca. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez stronę www.multikino.pl oraz aplikację.