23 czerwca w kinach sieci Multikino premierę będą miały dwie komedie: „Wszystko o moim starym” z Robertem De Niro oraz „Bez urazy” z Jennifer Lawrence! Bilety już są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

W komedii „Wszystko o moim starym” ojciec Sebastiana to Włoch z krwi i kości. Nie owija w bawełnę, nie przestrzega konwenansów, ma niewyparzony język i mocno niepoprawne poczucie humoru. Gdy dowiaduje się, że jego jedyny syn zamierza oświadczyć się swej ukochanej Ellie, postanawia pomóc mu w tej ryzykownej misji, a przede wszystkim sprawdzić czy rodzina dziewczyny spełnia jego surowe standardy. Sebastian wie, że spotkanie jego prostolinijnego ojca z zamożną i konserwatywną rodziną Ellie grozi katastrofą. Liczy jednak, że uda się go jakoś okiełznać i zaprezentować jako spokojnego, miłego starszego pana. Wkrótce zrozumie, jak bardzo się mylił. Rodzinny weekend w luksusowej posiadłości przyszłych teściów Sebastiana okaże się pasmem nieporozumień, wpadek i szokujących odkryć, bo jego tatko nie zamierza udawać kogoś kim nie jest. Czy miłość Ellie i Sebastiana jest w stanie przetrwać tę próbę? Czy miłość naprawdę może wszystko wybaczyć?

Natomiast w filmie „Bez urazy” główna bohaterka Maddie odkrywa intrygujące ogłoszenie o pracę: bogaci i nadopiekuńczy rodzice szukają kogoś na „randki” z ich introwertycznym 19-letnim synem, Percym, zanim ten wyjedzie na studia do Princeton. Reżyserem filmu jest Gene Stupnitsky znany jest jako producent i scenarzysta kultowego serialu „Biuro” ze Stevem Carellem w roli głównej.
Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.