MULTIKINO

„Lassie. Nowe przygody” i „Nawiedzony dwór” premierowo w Multikinie!

Już w najbliższy piątek premierę mają dwa filmy familijne „Lassie. Nowe przygody” i „Nawiedzony dwór”. Bilety już są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

W filmie „Lassie. Nowe przygody” nie będzie tu miejsca na uganianie się za własnym ogonem. Szykuje się niezwalniająca tempa przygoda dla całej rodziny bez względu na wiek! Rozpoczynają się letnie wakacje! W tym roku Flo nie chce się jednak rozstawać z ukochanym psem Lassie. Zamiast spędzić wczasy na Gran Canarii z rodzicami, chłopiec i jego kudłaty towarzysz wyruszają wraz z przyjacielem rodziny Gerhardem w podróż na farmę ciotki Flo. Kobieta mieszka tam ze swoimi dziećmi i sunią rasy Jack Russell Terrier. Kiedy Flo i nowi znajomi dowiadują się o znikających w wiosce psach postanawiają się tym zainteresować. Prawdziwe zmartwienie przychodzi, gdy tracą z oczu Lassie i ukochaną suczkę cioci. Okazuje się, że ktoś włamał się do domu i porwał małego czworonoga! Trójka przyjaciół wraz ze szczęśliwie znalezioną Lassie wyrusza na poszukiwanie złodziei i ratunek małego pieska.

Natomiast reżyserem „Nawiedzonego dworu” jest Justin Simien, a w rolach głównych pojawia się plejada gwiazd: LaKeith Stanfield, Tiffany Haddish, Owen Wilson, Danny DeVito, Rosario Dawson, Chase W. Dillon, Dan Levy oraz Jamie Lee Curtis, a także Jared Leto jako Hatbox Ghost. Inspiracją dla twórców była klasyczna atrakcja z parków rozrywki. Film opowiada historię matki i syna, którzy zatrudniają grupę przypadkowych pseudoekspertów od sił nadprzyrodzonych, by uwolnić swój dom od nieproszonych gości z zaświatów.

Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.