MULTIKINO

14 września o godzinie 19.00 w ramach cyklu filmowego „OFFowe czwartki ze Storytel” w Multikinie widzowie będą mogli zobaczyć francuski dramat „Rodeo” nagrodzony na festiwalu w Cannes.

W filmie „Rodeo” gorący temperament i niezależność głównej bohaterki Julii sprawiają, że oddaje się bez reszty pasji do motocykli i nielegalnych ulicznych wyścigów – rodeo. Chcąc udowodnić swoją wartość w ultra-męskiej społeczności motocrossowców, musi stawić czoła serii rosnących wymagań, które zdecydują o jej pozycji.

„Łączy nas miłość do historii”. Pod tym hasłem Storytel i Multikino łączą siły, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich odbiorców. W ramach tej współpracy Storytel oferuje 25% zniżki na bilety do kina. Kody upoważniające do zniżki można pobrać na stronie www.storytel.com/pl/pl/c/offoweczwartki

Projekt „OFFowe czwartki ze Storytel” odbywa się we wszystkich kinach sieci Multikino w każdy czwartek o godzinie 19.00. Podczas kolejnych projekcji w ramach cyklu widzowie będą mieli okazję zobaczyć produkcję „Głowa do wycierania” (21.09) i „Saint Omer” (28.09).

Bilety są do nabycia w kasie kina i na www.multikino.pl.