MULTIKINO

Już dziś kupisz bilety na pokazy „Akademii Pana Kleksa” i „Wyfruniętych” w Multikinie!                                                                                                                                                                    

Już dziś kupisz bilety do Multikina na przedpremierowe pokazy filmu familijnego „Akademia Pana Kleksa” oraz animacji „Wyfrunięci”. Obie produkcje będzie można oglądać na wielkim ekranie przedpremierowo już od 25 grudnia! Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

„Akademia Pana Kleksa” to uwspółcześniona wersja klasycznej bajki Brzechwy, przemawiająca swoją treścią i formą do najmłodszych, ale i wchodząca w dialog ze starszymi widzami, którzy wciąż pamiętają kultową ekranizację z lat 80. Film przedstawia historię pozornie zwykłej dziewczynki – Ady Niezgódki – która trafia do tytułowej Akademii, żeby poznać świat bajek, wyobraźni i kreatywności. Przy pomocy wybitnego i szalonego pedagoga profesora Ambrożego Kleksa rozwija swoje niesamowite umiejętności, a także wpada na ślad, który pomoże jej rozwikłać największą rodzinną tajemnicę…

Natomiast „Wyfrunięci” to wzruszająca opowieść o znaczeniu rodziny, przygodzie i możliwości wyjścia ze swojej strefy komfortu. Nowa animacja ze studia Illumination opowie nam historię rodziny kaczek, które wyruszają we wspaniałą podróż z Nowej Anglii na Bahamy, która zapowiada się na najlepsze wakacje.

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na pierwsze pokazy przedpremierowe „Akademii Pana Kleksa” oraz „Wyfruniętych”, które odbędą będą w kinach od 25 do 28 grudnia br. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez stronę www.multikino.pl oraz aplikację.