MULTIKINO

Od 27 do 29 października na widzów w Multikinie czekają nie tylko najlepsze filmowe premiery, ale również weekend z Fantą! Klienci kupując zestaw z Fantą odbiorą bilet na dowolny film z listopadowego repertuaru! Ponadto w wybranych kinach można zrobić sobie zdjęcia w fotobudkach Fanty przygotowanych specjalnie na Halloween.

W weekend od 27 do 29 października w kinach sieci Multikino premierowo można będzie zobaczyć wyczekiwany horror „Pięć koszmarnych nocy”. To historia stróża nocnego, który rozpoczyna pracę w Freddy Fazbear’s Pizza. Już pierwszej nocy, zdaje sobie sprawę, że ta praca u Freddy’ego nie będzie taka łatwa. W filmie występują: Josh Hutcherson („Igrzyska śmierci”), Elizabeth Lail (serial „Ty”), Piper Rubio, Kat Conner Sterling oraz Mary Stuart Masterson i Matthew Lillard. Producentem filmu „Pięć koszmarnych nocy” jest studio Blumhouse odpowiedzialne za takie tytuły jak: „M3GAN”, „Czarny telefon” i „Niewidzialny człowiek”. W repertuarze nadal można znaleźć takie filmy jak: „Czas krwawego księżyca”, „Chłopi” czy „Różyczka 2”. Ponadto 27 października Multikino zaprasza widzów o mocnych nerwach na Nocny Maraton Filmowy HALLOWEEN. Filmy, które znalazły się w repertuarze przyprawią uczestników wydarzenia o gęsią skórkę. W trakcie NMF-u widzowie zobaczą cztery horrory: „Obserwowany”, „Raz, dwa, trzy, wchodzisz do gry!”, „Slotherhouse. Leniwa śmierć” oraz „Dobry piesek!”.

Widzowie, którzy między 27 a 29 października br. wybiorą się do Multikina mogą skorzystać z weekendu z Fantą! Klienci kupujący zestaw z Fantą otrzymają voucher, który od 1 do 30 listopada br. będą mogli wymienić na bilet na dowolny film z repertuaru sieci Multikino.

Jakie filmy w listopadzie pojawią się na wielkim ekranie? W premierowym repertuarze znajdą się między innymi: „Kajtek czarodziej”, „Marvels” z Brie Larson, komedia romantyczna w świątecznym klimacie „Uwierz w Mikołaja”, „Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży”, wyreżyserowany przez Ridleya Scotta „Napoleon” oraz animacja „Życzenie”.

Weekend z Fantą odbędzie się między 27 a 29 października we wszystkich 45 kinach sieci Multikino. Ponadto fotobudki Fanty w halloweenowym klimacie będą czekały na widzów w wybranych lokalizacjach: Multikino Kraków, Multikino Biała Podlaska, Multikino Gdańsk, Multikino Olsztyn, Multikino Bydgoszcz, Multikino Poznań Stary Browar oraz Multikino Warszawa Młociny.

Bilet nabyty między 27 a 29 października br. nie będzie podlegał wymianie na wydarzenia specjalne. Klienci kupujący zestaw (średni, duży lub dla dwojga) z Fantą (kubek lub butelka, bez Frozen Fanty) otrzymają kupon do wymiany na bilet na film między 1 a 30 listopada br. Regulamin akcji oraz szczegółowy repertuar są dostępne na stronie www.multikino.pl i w aplikacji mobilnej.