Dzień Kobiet w Centrum Handlowym Rywal

Zapraszamy wszystkie Panie do świętowania z Centrum Handlowym Rywal! Przygotowaliśmy zaskakujące atrakcje, jakich jeszcze nie było! Nie tylko stworzymy Paniom okazję do skorzystania z darmowych porad specjalistów ale zadbamy również o dobre samopoczucie i wyjątkową atmosferę podczas zakupów!

Męczy was wybieranie idealnego stroju, nie możecie znaleźć dopasowanych do siebie ubrań, a w szafie lądują często rzeczy, w których nie chodzicie? My mamy rozwiązanie! Zapraszamy do skorzystania z konsultacji ze Stylistką – Natalią Viktorovą! Nasza Stylistka doradzi oraz pokaże, jak świadomie kupować ubrania i dobierać je zgodnie z sylwetką oraz stylem życia!

W trosce o nasze Drogie Panie przygotowaliśmy również specjalny punkt, w którym certyfikowana Pani Dietetyk poradzi jak dbać o siebie prowadząc zdrowy tryb życia. Ponadto każda z Pań, która odwiedzi Centrum Handlowe Rywal w dniu 08.02.2014r. będzie miała okazję skorzystać z darmowych konsultacji prowadzonych przez Profesjonalną wizażystkę! Podpowie jak ukryć ślady codziennego zmęczenia oraz jak podkreślić swoje zewnętrzne atuty by poczuć siłę swojej kobiecości! Stylistka, dietetyczka, wizażystka to nie wszystko!

Dopełnieniem eventu będą porady fryzjera! Nie wiesz jak się uczesać, a może chciałabyś zmienić kolor czy nadać swojej fryzurze świeżości? Nasza fryzjerka podpowie Ci jak należy pielęgnować włosy oraz doradzi jak dobrać idealną fryzurę do siebie!

Zapraszamy!