Mikołajkowe Szaleństwo

Już w najbliższy weekend 6-7 grudnia Centrum Handlowe Rywal będzie siedzibą Słodkich Mikołajek.
Pieczenie pierniczków to wspaniała bożonarodzeniowa tradycja. Cudowny zapach korzennych przypraw roznosi się wokół, powodując iście świąteczny zawrót głowy. Dzieci będą miały okazję bezkarnie się ubrudzić, posmakować tradycji i przyłożyć swoje małe rączki do świątecznych przygotowań. Tę wspaniałą tradycję specjalnie dla Państwa postanowiliśmy wynieść z domowego zacisza i przedstawić ją dzieciom na spotkaniu Mikołajkowym w Centrum Handlowym Rywal. Dekoracyjne lukry, kolorowe posypki, rodzynki, groszki… Z pewnością wspomnienia tych wspaniale spędzonych chwil na długo pozostaną w pamięci maluchów.
Aby podtrzymać tradycję przesyłania życzeń świątecznych na pięknych kartkach okolicznościowych, które pozostają pamiątką na lata, postanowiliśmy dać dzieciom i dorosłym szansę stworzenia własnych pocztówek. Taka kartka świąteczna to kreatywny sposób na życzenie najbliższym Wesołych Świąt.
Niech tradycji stanie się zadość! Święta już za pasem, nastała więc idealna pora na przygotowanie choinkowych ozdób. Styropianowe bąbki idealnie się do tego nadają. Maluchy wykorzystując kolorowe wstążki, cekiny i farby z pewnością stworzą niepowtarzalne cudeńka, które dadzą blasku bożonarodzeniowemu drzewku.

W ostatni weekend przed Świętami czeka na was jeszcze większa atrakcja!
Każdy chyba pamięta z dzieciństwa śnieżną kulę, która potrząsana zasypywała płatkami śniegu zamknięty w jej wnętrzu świat. Podczas naszego grudniowego eventu nasi klienci będą mieli okazję poczuć magię Świąt i powspominać dzieciństwo w wielkiej, przezroczystej śnieżnej Kuli. Do kuli będzie można wejść i zrobić sobie zdjęcie w świątecznej scenografii – magiczny śnieg, choinka, prezenty……

Serdecznie Zapraszamy!