WSPÓLNE GOTOWANIE NA SZKOŁY POWITANIE

Z wakacjami się żegnamy,

Szkołę zdrowo powitamy!

Uczestnicy MesterChef Junior u nas zagoszczą

I naszykują same pyszności!

W koło fortuny razem zagramy

Super nagrody za udział mamy!

Za zakupy Klientów w tym dniu nagrodzimy

I worko-plecaczki sami ozdobimy!

Zapraszamy do naszego Centrum Handlowego 2 września na wspaniałą zabawę, świetne prezenty i ogrom promocji!

Najlepszy czas na skompletowanie szkolnej wyprawki we wspaniałej atmosferze.

 Nasi goście specjalni urządzą nam pokaz kulinarny z degustacją. Smacznego!

Powitanie szkoły w Centrum Handlowym Rywal będzie wyjątkowe!

Będziemy gościć uzdolnionych młodych kucharzy, uczestników znanego i lubianego programu MasterChefJunior Julkę Cymbaluk i Patryka Piskorza, którzy nie tylko pokażą nam jak przygotować zdrowe dania, opowiedzą też o ich przygodzie z gotowaniem! Poprowadzą również konkurs kulinarny dla dzieci, w którym nagrodami będą książki kulinarne wraz ze specjalną dedykacją dla zwycięzców!

 O owocowy zawrót głowy – przyprawi nas koło fortuny z nagrodami.

Tylko u nas będziecie mieli niepowtarzalną okazję do zagrania w najzdrowsze koło fortuny! Na specjalnie przygotowanym stanowisku konkursowym każdy uczestnik będzie mógł wylosować zestaw zadań do wykonania, zdobyć jak największą ilość punktów i zawalczyć o nagrody! Co godzinę wyłonimy zwycięzców i rozdamy nagrody!

Regulamin konkursu

By niejadek zjadł obiadek udzielimy konsultacji dietetycznych.

Z myślą o rodzicach, którzy zastanawiają się nad zmianą nawyków żywieniowych swoich pociech, wyjątkowych, darmowych konsultacji dietetycznych udzieli Gabinet Dietetyczny Natur House!

Każda zainteresowana osoba będzie mogła skorzystać z pomiaru tkanki tłuszczowej w organizmie, skontrolować swój wskaźnik BMI i porozmawiać z Panią Dietetyk o zdrowym odżywianiu. Zapraszamy również do zapoznania się z nowościami w ofercie Natur House i skosztowania produktów firmy.

Na naszych warsztatach kreatywnych, dzieci pięknie udekorują Worko-plecki, które zabiorą z sobą do szkoły!

Oryginalna wyprawka szkolna to podstawa! U nas powstaną same autorskie dzieła sztuki. Worek na buty, a może plecaczek? decydujecie sami! Własnoręcznie ozdobicie specjalnymi pisakami do tkanin, ćwiekami, guzikami i tasiemkami! Ograniczać będzie Was tylko wyobraźnia, którą nasze animatorki rozbudzą podczas warsztatów! Będzie to dzień pełen wyzwań i dobrej zabawy!

  „PODARUNEK ZA RACHUNEK!”

Wraz z nowym rokiem szkolnym nadeszły niespodzianki dla wszystkich Klientów naszego Centrum Handlowego! Każdy kto w dniu 2 września dokona zakupów na terenie Centrum Handlowego za min 50zł, będzie mógł odebrać szkolny piórnik, który będzie idealnym prezentem dla każdego ucznia! Nagrody wydawane będą do wyczerpania zapasów!

Nie zwlekajcie i nagrody zgarniajcie!

Regulamin konkursu

Zapraszamy na moc gier i zabaw dla dzieci i dorosłych!

Prowadzący zorganizuje gry i zabawy dla dzieci i dorosłych dostosowane do ich wieku.  Przeprowadzi turnieje, wręczy nagrody i wywoła niejeden uśmiech na buziach naszych milusińskich!

Na wszystkich uczestników w konkursach czekać będą upominki!

KONKURS REPORTER YOUNG!

Reporter Young Przygotował dla was świetny konkurs z nagrodami! Przyjdź w sobotę do stolika Reporter Young weź udział w konkursie i wygrywaj nagrody: Nagroda główna bon 100zł do realizacji w sklepie Reporter Young w CH Rywal oraz nagrody niespodzianki!

ZAPRASZAMY!