Buła i Spóła

Witamy w nowo otwartym punkcie z kebabem w Białej Podlaskiej! Pragniemy zaprosić Was na niezapomnianą podróż kulinarą, gdzie spotykają się tradycyjne smaki z nowoczesnym podejściem do przygotowania potraw. Nasza misja to stworzenie wyjątkowych smaków, które zaskoczą Twoje podniebienie, wykorzystując wyłącznie 100% polskich produktów.

W naszym menu znajdziesz nie tylko klasyczne kebaby, ale także autorskie kompozycje, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Każdy składnik jest starannie wyselekcjonowany, by zapewnić Ci najwyższą jakość i świeżość. Nasze mięso pochodzi od lokalnych dostawców, a warzywa są wybierane z najświeższych polskich upraw.

Jednak nasza oferta nie kończy się na miejscu. Dla Twojej wygody oferujemy także dostawę naszych wyjątkowych smaków prosto pod Twoje drzwi. Bez względu na to, czy jesteś w pracy, czy w domu, teraz możesz cieszyć się naszymi potrawami z wygodą, bez konieczności wychodzenia z domu.
Czekamy na Ciebie, byś mógł doświadczyć tego, co najlepsze w polskiej kuchni kebabowej. Przyjdź i pozwól sobie na wyjątkową kulinarną podróż w naszym nowym punkcie przy CH Rywal w Białej Podlaskiej!

Zamówienia realizujemy również za pomocą naszej strony www.bulaispola.com.pl oraz telefonicznie 884 941 411