Boże Ciało

Informujemy, że 8 czerwca jest dniem wolnym od handlu, w związku z czym nasze centrum będzie nieczynne. Zapraszamy ponownie w piątek!

Dzień Dziecka

Wszystkim dzieciom, tym małym i większym, życzymy, by każdy ich dzień wypełniony był przygodami, radością i uśmiechem. Niech Wasze dzieciństwo trwa jak najdłużej, a w drodze do realizacji marzeń wspierają Was kochający bliscy.

Dzień Matki

Wszystkim mamom życzymy, by każdego dnia znajdywały chwilę dla siebie i miały powody do uśmiechu. Dziękujemy za Waszą miłość, ciepło i wsparcie, które okazujecie swoim dzieciom bez względu na to, ile lat skończyły.

Balonowy Dzień Dziecka

    Jest taki jeden dzień w roku. Dzień, w którym dzieci powinny czuć się wyjątkowo. My także pragniemy sprawić im radość i umilić ten wyjątkowy czas. Spotkajmy się już 1 czerwca w godz. 12.00-18.00 w Centrum Handlowym Rywal i celebrujmy razem święto wszystkich dzieci! Przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji.

KONKURS – WYGRAJ PODWÓJNE WEJŚCIÓWKI NA 16. BIAŁA BLUES FESTIVAL!

WYGRAJ PODWÓJNE WEJŚCIÓWKI NA 16. BIAŁA BLUES FESTIVAL! ✨ KONKURS ✨ Gratka dla fanów bluesa na światowym poziomie – dwa podwójne zaproszenia na 16. Biała Blues Festival. JAK MOŻNA WYGRAĆ? Odpowiedz na nasze pytanie konkursowe na Facebooku: Dlaczego lubisz Bluesa? 🤔 Nagrodzimy dwie najciekawsze odpowiedzi! Czekamy na Wasze zgłoszenia do 17 maja. Regulamin konkursu: CH Rywal Regulamin…

Majówka

Drodzy Klienci, informujemy, że 1 i 3 maja to dni wolne od handlu, w związku z czym CH Rywal będzie nieczynne. 2 maja (wtorek) możecie robić zakupy jak zwykle