Twoje Prezentowe Inspiracje – KONKURS!

Sezon na prezenty czas zacząć! Z początkiem grudnia to właśnie ten temat staje się numerem 1 podczas zakupów 🎁  Z jednej strony zastanawiamy się, co podarować najbliższym, z drugiej – co sami chcielibyśmy zobaczyć pod choinką 🎄 I o to właśnie pytamy Was w naszym świątecznym KONKURSIE! 🎉 By wziąć w nim udział, należy opisać…

Kiermasz Świąteczny

Z przyjemnością informujemy, iż 4 grudnia w godz.: 10:00-16:00 w naszym centrum odbędzie się kiermasz stroików i ozdób świątecznych organizowany przez Stowarzyszenie „Wspólny Świat” w Białej Podlaskiej. Środki zebrane w wyniku sprzedaży produktów zostaną przeznaczone na budowę ostatniego etapu Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem – szkoły podstawowej przy ul. Powstańców 4C. Serdecznie zapraszamy!

Black Friday

Nadchodzi ten wyjątkowy piątek w roku, na który czekają wszyscy miłośnicy zakupów🤩🛍 Dzień, w którym nasze oczy błyszczą na widok nowych nabytków, a portfele zostają magicznie opróżnione, ale przecież słusznie, bo w Black Friday możemy kupić więcej za mniej! 💸 …czasem nawet tyle, że nasze wielorazowe ekotorby nie są w stanie wszystkiego pomieścić 🙊 Pomyśleliśmy…

Święto Niepodległości

Informujemy, iż czwartek 11 listopada jest dniem wolnym od handlu, w związku z czym nasze sklepy będą zamknięte. Zapraszamy ponownie w piątek!

Otwarcie nowego salonu Sinsay

Już w najbliższą sobotę, 13 października, otworzy się dla Was nowy, jeszcze większy i bogatszy salon Sinsay! Z tej okazji tylko w godzinach 9:00-11:00 dostępny będzie rabat -20%. Zapraszamy na zakupy!

Wszystkich Świętych

Informujemy, że 1 listopada jest dniem wolnym od handlu, w związku z czym nasze centrum będzie nieczynne. Zapraszamy ponownie we wtorek!