Kiermasz Świąteczny

Z przyjemnością informujemy, iż 9 i 17 grudnia w godz.: 10.00-16.00 w naszym centrum odbędzie się kiermasz stroików i ozdób świątecznych organizowany przez Stowarzyszenie „Wspólny Świat” w Białej Podlaskiej. Środki zebrane w wyniku sprzedaży produktów zostaną przeznaczone na zakończenie budowy Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem w Białej Podlaskiej. Serdecznie zapraszamy!

Świąteczne godziny otwarcia

Informujemy, iż w związku ze zbliżającymi się świętami godziny otwarcia naszych sklepów w wymienione dni ulegają zmianie. Dokładny harmonogram przedstawiamy poniżej:

Moc świątecznych atrakcji w Centrum Handlowym Rywal!

W grudniu zapraszamy na słodkie Mikołajki oraz Świąteczną Akcję Upominkową, podczas której będziecie mogli odebrać świąteczne zestawy za zakupy oraz zapakować swoje prezenty dla najbliższych. Sprawdź nasz świąteczny harmonogram.👇  

Jedyny taki piątek w roku!

Ostatni piątek listopada to data znana wszystkim miłośnikom zakupów i łowcom promocji. Black Friday, to tradycja zakupowa, która przywędrowała do Polski ze Stanów Zjednoczonych i  z roku na rok cieszy się u nas coraz większą popularnością.

Święto Niepodległości

Informujemy, iż sobota 11 listopada jest dniem wolnym od handlu, w związku z czym nasze sklepy będą zamknięte. Zapraszamy ponownie w poniedziałek!

1 listopada Wszystkich Świętych

Informujemy, że 1 listopada jest dniem wolnym od handlu, w związku z czym CH Rywal będzie nieczynne. Zapraszamy ponownie w czwartek!