MULTIKINO

 

Nowe odcinki Psiego Patrolu na ekranach Cinema3D 

Psi Patrol powraca na weekendowe Poranki z nowymi, premierowymi odcinkami. Czworonożni ratownicy czekają na widzów w każdy weekend oraz w wybranych kinach – również w dni powszednie.

„Psi Patrol” opisuje perypetie ośmiorga bohaterskich szczeniąt – dalmatyńczyka Marshalla, buldoga Rubble’a, owczarka Chase’a, kundelka Rocky’ego, labradorki Zumy, cocker-spanielki Skye, syberyjskiego husky’ego imieniem Everest i cziłały Trackera, które wspólnie z dziesięcioletnim chłopcem Ryderem wyruszają na ratunek potrzebującym i stawiają czoło zagrożeniom.

Każdy z piesków ma przypisane indywidualne cechy: Chase to pies policyjny, Marshall to pies strażacki, Skye to pies od zadań w powietrzu, Zuma świetnie czuje się w wodzie, Rocky to wielki miłośnik recyklingu, Rubble to operator urządzeń budowlanych. Każde ze szczeniąt posiada swój pojazd, ekwipunek wykorzystywany w akacjach ratowniczych i odznakę służącą do identyfikacji i komunikowania się z pozostałymi członkami drużyny.

Opisy prezentowanych premierowych odcinków:

Epizod 1 – Kosmopieski:
Kosmopieski walczą z kolejnym przeciwnikiem: Panem Pazurkiem. Aby go pokonać, będą musiały użyć całkiem nowych mocy i pojazdów!

Epizod 2:
Część 1: Pani Burmistrz próbuje pomóc Psiemu Patrolowi, ale w końcu to pieski muszą ją uratować!
Część 2: Dziwne dźwięki wyganiają żabki ze stawu. Pieski muszą zaprowadzić je z powrotem i rozwiązać tajemnicę ducha z Żabiego Stawu.

Epizod 3:
Część 1:
Autobus burmistrza Humdingera wymaga naprawy, gdy wiezie turystów do Mglistej Osady. Psi Patrol rusza na ratunek!
Część 2:
Podczas wesołej nocy w muzeum Alex i mini-patrol się gubią, a pani Burmistrz wsiada na tyranozaura! 

O Porankach w Cinema3D:
Weekendowe Poranki w Cinema3D to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz

skorzystania z dodatkowych atrakcji w wybranych kinach.