MULTIKINO

 

 „SCOOBY-DOO!” przedpremierowo w Cinema3D!

22 i 23 lipca w Cinema3D odbędą się przedpremierowe pokazy animacji „Scooby-Doo!”. Film wejdzie na stałe do repertuaru kin 24 lipca br.

W pierwszej kinowej animacji ze Scooby-Doo w roli głównej widzowie poznają nowe wątki, dotyczące pochodzenia uroczego psiaka. Zobaczą też najbardziej zawiłe śledztwo w historii Tajemniczej Spółki. „SCOOBY-DOO!” pokazuje początki wieloletniej przyjaźni Scooby’ego i Kudłatego. Widzowie dowiedzą się, jak wspólnie z Fredem, Velmą i Daphne założyli oni słynną Tajemniczą Spółkę. Teraz, po setkach śledztw i przygód, Scooby i jego gang staną w obliczu największego i najtrudniejszego wyzwania. Ktoś chce uwolnić psa z zaświatów, Cerbera. Młodzi detektywi starają się powstrzymać globalną „apsokalipsę”. Jednocześnie odkrywają sekrety z przeszłości Scooby’ego i poznają jego przeznaczenie – wspanialsze, niż ktokolwiek sobie wyobrażał.

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.cinema3d.pl.

Bilety na premierowe i przedpremierowe seanse można nabyć w kasach kin sieci Cinema3D, a już dziś są dostępne na stronie www.cinema3d.pl