MULTIKINO

 

PORANKI – L.O.L. Surprise na wielkim ekranie Cinema3D 

Wspaniała filmowa przygoda z lalkami L.O.L. Surprise – pierwszy raz w Polsce na wielkim ekranie! Od 24 lipca br. w każdy weekend oraz w wybranych kinach – również w dni powszednie – obejrzycie je podczas Poranków dla najmłodszych widzów. 

L.O.L. Suprise to znana maluchom na całym świecie seria zabawek, której największy urok polega na… odkrywaniu niespodzianki. Każdy, a zwłaszcza nasze pociechy, lubi miłe zaskoczenia. Już samo rozpakowywanie prezentu jest dużą frajdą. W przypadku serii L.O.L. Surprise odkrywanie przebiega w wielu fazach, których zwieńczeniem jest odkrycie, jaki bohater czeka w środku!

Tym razem mówimy naprawdę o nie lada niespodziance! Któżby się bowiem spodziewał, że laleczki L.O.L Surprise trafią na wielki ekran kinowy! To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów serii, zwłaszcza że twórcy filmów przygotowali dla nich dodatkowe atrakcje.

W prezentowanej podczas „Poranków” filmach wezmą udział ulubieńcy dzieci z serii L.O.L. Surprise Boys, Under Wraps, #Hairgoals i nie tylko. Niesforny chłopiec Punk Boi, olśniewająca Queen Bee i miłośniczka pływania Vacay Babay zabiorą maluchy w niesamowitą filmową podróż do ich świata. Pojawi się też quiz z udziałem gwiazd Internetu Tahani i Mykal-Michelle, będzie można poznać super figury taneczne i bawić się wspólnie, odgrywając najlepsze momenty z L.O.L. Surprise

Opisy prezentowanych odcinków:

Calling All B.B.S:

Życie wypełnione niespodziankami L.O.L. Surprise – tak Tahani i Mykal-Michelle świętują osiągnięcie miliona subskrypcji na YouTube!

Filmiki z serii MAKEOVER # SPLAM:

W salonie metamorfoz Emily i laleczki z gangu szykownych bobasów The Glam Squad nadadzą całkowicie nowy wygląd pewnej szczęściarze. Avyanna świetnie się bawi przymierzając najnowsze kreacje, poznając sposoby stylizacji fryzur i makijażu. Może nawet otrzyma od gwiazd L.O.L. Surprise jakiś prezencik?!

Filmiki z animowanej serii UNDER WRAPS STOP MOTION (animacja poklatkowa):

Przezabawna Pop Heart razem z brokatową Bling Queen wybierają się na pełną przygód wyprawę L.O.L. Surprise! Razem muszą pokonać wiele przeszkód, by dotrzeć do dwóch tajemniczych detektywów poszukujących zaginionego zwierzątka! Czas trwania: 63 min.

O Porankach w Cinema3D:

Weekendowe Poranki w Cinema3D to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz skorzystania z dodatkowych atrakcji w wybranych kinach.

Ceny biletów są zgodne ze standardowym cennikiem kin.

Sponsorzy Poranków w Cinema3D:
producent gum Mamba,
producent soczku Cappy.

Filmy z serii L.O.L Surprise można też oglądać w grupach zorganizowanych, na specjalne zamówienia przedszkoli, od poniedziałku do piątku we wszystkich kinach sieci Cinema3D. W celu zamówienia pokazu prosimy o kontakt ze specjalistą ds. kluczowych klientów.