MULTIKINO

 

PREMIEROWO W CINEMA 3D!

31 lipca w kinach sieci Cinema3D premierę będzie miał wyczekiwany thriller „Nieobliczalny”. W roli głównej widzowie zobaczą Russella Crowe, zdobywcę OSCARA za wcielenie się w Maximusa w słynnym „Gladiatorze”. 

„Nieobliczalny” to thriller, którego główny bohater czuje się skrzywdzony, niewidzialny i wyrzucony poza nawias społeczeństwa.

 Od lat narasta w nim gniew, frustracja oraz chęć odwetu, który byłby też krzykiem rozpaczy. Widzowie

zobaczą jak przelewa się czara goryczy. W tym czasie Rachel będzie przedzierała się przez zakorkowane miasto do pracy walcząc z czasem. Wszyscy kierowcy wokół są wzburzeni, ale jeden z nich jest tykającą bombą. Przepełniony gniewem i nienawiścią do świata, kipiący rządzą wymierzenia sprawiedliwości za wszystkie swoje nieszczęścia, tylko czeka na znak od losu. Gdy Rachel zatrąbi na głównego bohatera na światłach, nieznajomy ruszy za nią w pogoń, gotowy dać jej bolesną lekcję. To co zaczęło się jako uliczna sprzeczka, wkrótce zmieni życie Rachel i jej bliskich w krwawą walkę o przetrwanie z człowiekiem, który nie ma już żadnych hamulców.


Natomiast 1 i 2 sierpnia w Cinema3D odbędą się przedpremierowe pokazy komedii „Włoskie wakacje”. Film wejdzie na stałe do 

repertuaru kin 28 sierpnia br.

„Włoskie wakacje” to historia z pięknymi krajobrazami Toskanii w tle, lokalnym winem, najlepszym risotto i włoskim słońcem, które zmienia wszystko. Główni bohaterowie filmu, Robert z synem Jackiem, przyjeżdżają do Włoch, by sprzedać rodzinną willę. Na miejscu okazuje się, że wymaga ona remontu, więc przymusowe wakacje potrwają jednak dłużej niż zakładali. W roli Roberta widzowie zobaczą największego twardziela Hollywood, Liama Neesona, który zamiast z bronią ścigać wrogów odda się gonitwie za szczęściem.

Każdego, kto chce się przekonać, że w malowniczej Toskanii wszystko można zacząć od nowa sieć kin Cinema 3D zaprasza 1 i 2 sierpnia br. na przedpremierowe pokazy komedii „Włoskie wakacje”.


Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.cinema3d.pl. Bilety na przedpremierowe seanse można nabyć w kasach kin sieci Cinema 3D, a już dziś są dostępne na stronie www.cinema3d.pl