MULTIKINO

Maraton potworów z premierowym pokazem filmu „Godzilla: Król potworów”

Tylko tej jednej nocy największe legendarne potwory, m.in. Godzilla i Kong, będą królować na wielkim ekranie – już 14 czerwca podczas Maratonu Potworów w CINEMA3D. Ponad 6 godzin niesamowitych zdjęć i efektów specjalnych z premierowym pokazem filmu „Godzilla II: Król Potworów”.

Maraton Potworów startuje 14 czerwca o godzinie 21:00. Zagramy 3 filmy: „Godzilla”, „Kong: Wyspa Czaszki” oraz premierowo „Godzilla: Król potworów”.

Godzilla – opis filmu

Film opowiada poruszającą historię o ludzkiej odwadze i pojednaniu w obliczu nieprzezwyciężonych sił natury. Budzący respekt Godzilla powraca, by przywrócić światu równowagę, gdy ludzie okazują się bezbronni.

Kong: Wyspa Czaszki – opis filmu

„Kong: Wyspa Czaszki” opowiada o początkach legendy o King Kongu. Film śledzi losy zespołu badaczy, którzy zapuszczają się w głąb niezbadanej wyspy położonej na Pacyfiku – tak samo pięknej, jak zdradliwej – nie wiedząc, że wchodzą na teren należący do mitycznego King Konga.

Godzilla: Król potworów – opis filmu

Kolejna odsłona filmowego MonsterVerse, opowiada historię o bohaterskich czynach członków kryptozoologicznej agencji Monarch, którzy muszą zmierzyć się z całą zgrają gigantycznych potworów. W tym również z potężnym Godzillą, który staje do walki z Mothrą, Rodanem i swoim najgroźniejszym wrogiem — trzygłowym Królem Ghidorahem. Kiedy te pradawne supergatunki, o których istnieniu dawno zapomniano, ponownie powstają, rozpoczyna się walka o dominację… a to stawia na szali przetrwanie ludzkości.

Bilety do nabycia w kasach kinach lub systemie online. Cena biletu – 30 zł.

Podczas maratonu obowiązuje dolewka dowolnego napoju GRATIS!