Recman uruchamia kolejną pomoc w walce z koronawirusem. Firma wesprze finansowo Fundację Siepomaga.pl

W geście solidarności z polską służbą zdrowia firma Recman przekaże 30% z obrotu produktów z Nowej Kolekcji w sklepie internetowym Recman.pl na rzecz ogólnopolskiej zbiórki dla służby zdrowia organizowanej przez Fundację Siepomaga.pl.

– Chcemy dołożyć swoją cegiełkę do tej szlachetnej zbiórki – mówi Roman Tulwin, Prezes Zarządu i założyciel firmy Recman. – Aby spowolnić postęp pandemii musimy działać solidarnie i odpowiedzialnie. Wspierając tę zbiórkę pomożemy zebrać środki na wyposażenie oddziałów zakaźnych oraz wszystkich placówek medycznych, które działają na rzecz walki z pandemią. Wszyscy powinniśmy pomagać lekarzom i pielęgniarkom, których praca jest obecnie nieoceniona – dodaje Roman Tulwin.

Recman to kolejna marka obok 4F, Kazar czy CCC, która angażuje się do walki z koronawirusem.

– Cieszy nas fakt, że w tak trudnej sytuacji potrafimy zjednoczyć się we wspólnym celu. Takie działania pokazują, że w dobie kryzysu jesteśmy razem i myślimy o wspólnej przyszłości. To niezwykle istotne w tym trudnym dla wszystkich czasie. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich – mówi Roman Tulwin.

To nie pierwsza inicjatywa ze strony Recman w obliczu walki z koronawirusem. Od zeszłego tygodnia firma dostosowała swoją szwalnię i szyje maseczki bawełniane, które są przekazywane m.in. szpitalom oraz innym instytucjom.

Recman to rodzinna firma, która specjalizuje się w szyciu odzieży i akcesoriów dla mężczyzn. Sieć liczy blisko 80 salonów firmowych w całej Polsce, a produkty marki są dostępne na stronie www.recman.pl.