Cinema 3D zaprasza!

 

Już w piątek seanse filmowe w kinie Cinema3D w Białej Podlaskiej!

W piątek, 3 lipca w kinie sieci Cinema3D odbędą się pierwsze seanse filmowe. Przyjemny i bezproblemowy udział w projekcji filmów zapewni przygotowane zaplecze sanitarne. Widzowie będą mogli zobaczyć na wielkim ekranie premiery filmowe, produkcje, które były w repertuarze na początku 2020 roku oraz hity ostatnich lat.

3 lipca działalność wznawia kino Cinema3D w Białej Podlaskiej. Widzowie, którzy udadzą się na seans filmowy w pierwszy weekend po otwarciu kina będą mogli wybierać filmy z szerokiego repertuaru.

Mając na względzie bezpieczeństwo i komfort pracowników oraz widzów w kinach sieci Cinema3D wdrożono rządowe wytyczne. We foyer kin oraz w toaletach ulokowano stacje do dezynfekcji rąk, a obsługa multipleksów została wyposażona w przyłbice. Każde kino Cinema3D posiada specjalne oznakowania graficzne ułatwiające zachowanie dystansu między klientami w kolejkach do kas oraz materiały informacyjne przypominające o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa i higieny. W toaletach, które są na bieżąco sprzątane, znajdują się instrukcje dla klientów dotyczące prawidłowego mycia rąk. Ponadto w salach kinowych regularnie dezynfekujemy punkty częstego styku, jak klamki, podłokietniki i poręcze.

Zgodnie z rządowymi wytycznymi widzowie na terenie kina powinni mieć zakryte usta i nos. Klienci kupujący bilety w kasach mogą płacić za nie bezgotówkowo. W salach kinowych widzowie są proszeni o zajmowanie miejsca wskazanego na bilecie, zachowując bezpieczny odstęp. Obowiązek zachowania wolnego miejsca między osobami nie dotyczy opiekuna z dzieckiem poniżej 13 roku życia, opiekuna osoby niepełnosprawnej oraz osób z jednego gospodarstwa domowego.

Po zakończonym seansie, klienci opuszając salę kinową powinni postępować zgodnie z informacjami, które przekażą pracownicy kina lub stosować się do oznaczeń.

Od 3 lipca w Cinema3D będzie można zobaczyć premierowo na wielkim ekranie między innymi film „Wierzę w Ciebie” i thriller „Niewidzialny człowiek”. W repertuarze znajdą się również produkcje, które na krótko zagościły na wielkim ekranie na początku 2020 roku, jak thriller „Sala samobójców. Hejter” i komedia „Swingersi”. Ponadto w weekend odbędą się przedpremierowe pokazy muzycznego romansu „Na topie”.

Cinema3D nie zapomniała o najmłodszych kinomanach. Na wielki ekran powróci animacja „Naprzód” i „Gang zwierzaków”. Natomiast od 3 lipca premierowo będzie można zobaczyć film familijny „Czworo dzieci i coś”.

Bilety na premierowe seanse od 19 czerwca można nabyć w kasach kin sieci Cinema3D, a już dziś są dostępne na stronie www.cinema3d.pl